WhatsApp ile iletişime geç
Kurumsal Soft| İLAN YAZILIMI | C2C-YAZILIMI | WEB TASARIM
Kurumsal Soft

Profesyonel yazılım ekibimiz, projenizin dökümanlarını inceleyip bir yazılım ve tasarım takvimi oluşturur, üzerinde anlaşılan bu takvime bağlı kalarak projenize özel güvenli ve hızlı kodlama ile yazılım ve tasarımınız geliştirilip sizlere kaynak kodları ile teslim edilir, teslimattan sonra bir yıl teknik ve yazılımsal hatalarda destek verilir.

Kullanımı kolay bir panel üzerinden her zaman avantajlı sonuçları elde edebileceğiniz yazılım büyük ölçüde pratiklik sunar.

Kullandığımız yazılım dilleri sayesinde projeniz; mobil ve seo uyumlu olmasının yanı sıra hem güvenli hem de son derece hızlı olacaktır.

Kurumsal Soft; Dinler, Tasarlar, Kodlar, Kaynak Kodları İle Teslim Eder, Destek Sağlar.


Teslimattan sonra anlaşılan bedel dışında aylık ya da yıllık herhangi bir ücret talep edilmez.

Teklif Al    WhatsApp İletişimNeden Kurumsal Soft?

Kurumsal Soft 2013 senesinde kurumsal müşterilere bilişim sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak amacı ile kurulmuştur.Müsterilerimizin web tasarım alanında olan ihtiyaçlarını özenle belirleyip, her birine özel en uygun çözümleri üreterek danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimize kurumsal yapı içerisinde sistemler üzerinde olusan sorunları en kısa sürede çözerek web site ve e-ticaret alt yapılarına teknik destek ve servis hizmeti vermekteyiz.

Kurumsal Soft web tasarım olarak firmanızı inceliyor, sizi dinliyoruz bu doğrultuda firmanıza özel web tasarım seçenekleri hazırlıyoruz.

Birbirinden farklı yüzlerce Avukat sitesi, Doktor sitesi, Kuaför sitesi, İnşaat sitesi temaları mevcut ve kullanımınıza hazırdır.

Kurumsal Soft ile hazırlanan siteler %100 mobil uyumlu ve seo uyumludur. Hızlı,güvenli ve özgün tasarımlı olur.

Kurumsal Soft İlan scripti Codeigniter ve Özel framework yapısıyla yazılmıştır. Açık kaynak yapısı sebebiyle yazlımsal ve tasarımsal geliştirilmeye müsaittir.

Ömür boyu domain lisansı özelliği ile Kurumsal Soft ilan scripti müşteri sunucularında barındırabilir. Api koruma sistemi sayesinde saldırılara karşı güvenlidir.

Kurumsal Soft tarafından hazırlanmış tema seçeneklerini kullanabileceğiniz gibi tasarımın ve yazılımın geliştirilebilir özelliği sayesinde özel tasarım olarak da kullanabilir, isterseniz yazılımı geliştirebilirsiniz.

Kurumsal Sof C2C Yazılımı Codeigniter ve Özel framework yapısıyla yazılmıştır. Açık kaynak yapısı sebebiyle yazlımsal ve tasarımsal geliştirilmeye müsaittir.

Yüzlerce birbirinden farklı hazır mobil uyumlu tema seçenekleri ile siz de kolayca sitenizi bugün oluşturun.

Kurumsal Soft tarafından hazırlanmış tema seçeneklerini kullanabileceğiniz gibi tasarımın ve yazılımın geliştirilebilir özelliği sayesinde özel tasarım olarak da kullanabilir, isterseniz yazılımı geliştirebilirsiniz.

Projenizi dinliyoruz.Profesyonel yazılım ekibimiz ile projenizi detaylıca dinliyor ve inceliyoruz.

Profesyonel Yazılım ve Tasarım ekibimiz ile projenize özel tasarım ve kodlama yapıyoruz.

Tasarım ve yazılım olarak onayladığınız projenizi sizlerin sunucusuna kaynak kodları ile birlikte güvenli bir şekilde kuruyoruz.